Media Field Collection (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Media
ca: Multimèdia

en: Entity
ca: Entitat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Registering module
ca: Mòdul de registre
