Media Field Collection (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Use count
de: Anzahl der Verwendungen

en: Media
de: Medien

en: Entity
de: Entität

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Registering module
de: Registrierendes Modul
