Media Field Collection (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Use count
es: Recuento de uso

en: Media
es: Multimedia

en: Entity
es: Entidad

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Registering module
es: Módulo de registro
