Media Field Collection (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Media
et: Meedia

en: Entity
et: Olem

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Registering module
et: Registreerin moodulit
