Media Field Collection (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Use count
fr: Nombre d'utilisations

en: Media
fr: Média

en: Entity
fr: Entité

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: This file is not currently used.
fr: Ce fichier n'est pas utilisé actuellement.

en: Registering module
fr: Enregistrement du module
