Media Field Collection (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: This file is not currently used.
lt: Šis failas šiuo metu niekur nenaudojamas.

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis
