Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Show
ast: Amosar
