Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Show
az: Göstər

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
