Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Show
bg: Покажи
