Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Class
ca: Classe

en: Show
ca: Mostra

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: View mode
ca: Mode de visualització
