Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Large
da: Stor

en: Class
da: Klasse

en: Show
da: Vis

en: Image style
da: Billedformat

en: Link field
da: Link-felt
