Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Class
el: Κλάση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
