Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Show
eo: Montru

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
