Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Class
fa: کلاس

en: Show
fa: نمایش

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: View mode
fa: نحوه نمایش
