Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Show
hr: Prikaži

en: Image style
hr: Stil slike
