Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Large
hu: Nagy

en: format
hu: formátum

en: Medium
hu: Közepes

en: Class
hu: Osztály

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en:  thumbnails
hu:  bélyegképek
