Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Class
it: Classe

en: Show
it: Mostra

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Image style
it: Stile immagine

en: Link field
it: Campo del link

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
