Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Class
ja: クラス

en: Show
ja: 表示

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: View mode
ja: ビュー・モード
