Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):
