Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
