Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Class
lt: Klasė

en: Show
lt: Rodyti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
