Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Show
my: ပြပါ
