Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Large
ru: Большой

en: format
ru: формат

en: Medium
ru: Средний

en: Class
ru: Класс

en: Show
ru: Показать

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Thumbnail image style
ru: Стиль миниатюрных изображений

en: Default image style
ru: Стиль изображения по умолчанию
