Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Show
ar: عرض

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
