Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Show
bo: སྟོན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
