Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Class
cs: Třída

en: Show
cs: Ukázat

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: View mode
cs: Režim zobrazení
