Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Image style
cy: Arddull delwedd
