Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Class
fr: Classe

en: Show
fr: Afficher

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Image style
fr: Style d'image

en: Link field
fr: Champ lien

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Thumbnail image style
fr: Style d'image de la miniature

en: Large image style
fr: Style de grande image
