Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Large
hy: Մեծ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
