Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Class
id: Kelas

en: Show
id: Tampilkan

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link field
id: Bidang tautan

en: View mode
id: Modus tampilan
