Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Show
jv: Kétoknā

en: Image style
jv: Gagrag gambar
