Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
