Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Show
oc: Afichar

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
