Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Class
pl: Klasa

en: Show
pl: Pokaż

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki
