Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Show
ta: காட்டு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
