Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Show
te: చూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
