Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Show
th: แสดง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว
