Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Class
tr: Sınıf

en: Show
tr: Göster

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: View mode
tr: Görünüm kipi
