Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Class
vi: Lớp

en: Show
vi: Hiện

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
