Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: format
be: фармат

en: Medium
be: Сярэдні

en: Show
be: Паказаць

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
