Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: None
de: Keine

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Large
de: Groß

en: format
de: Format

en: Medium
de: Mittel

en: Class
de: Klasse

en: Show
de: Anzeigen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Image style
de: Bildstil

en: Link field
de: Linkfeld

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Thumbnail image style
de: Bildstil des Miniaturbilds

en: Lightbox image style
de: Lightbox-Bildstil
