Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Large
es: Grande

en: format
es: formato

en: Medium
es: Medio

en: Class
es: Clase

en: Show
es: Mostrar

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Link field
es: Enlazar este campo

en: View mode
es: Modo de vista
