Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Class
et: Klass

en: Show
et: Näita

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link field
et: Lingi väli

en: View mode
et: Kuvarežiim
