Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Show
eu: Erakutsi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Link field
eu: Esteka eremua
