Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Class
fi: Luokka

en: Show
fi: Näytä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: View mode
fi: Näyttötila
