Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Class
gl: Clase

en: Show
gl: Amosar

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista
