Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
