Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Show
he: הצג

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
