Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Show
hi: दिखाये

en: Image style
hi: छवि शैली

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
