Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Large
is: Stórt

en: format
is: forsnið

en: Medium
is: Miðlungs

en: Show
is: Sýna
